AXENDA | 27-28 de abril

[AXENDA 📅] Do Carballo Handball Fest… a retomar tódalas competicións de base, aínda que con moitos equipos sen partido unha vez que as fases regulares chegaron á súa fin. 

Temos un miniderbi e unha cita no O Inferno de A Sangriña ✌️✌️

SÁBADO:

2ª División Infantil Feminina | Copa Delegación Sur | X.7 | vs Porriño B | Ás 10 horas no Pav. Mpal. Porriño.

2ª División Infantil | Grupo Sur Postos 1-6 | X.8 | vs Bm. Carballal | Ás 11:15 h no Loureiro, Carballal – Vigo.

Alevín | X.8 | Postos 11-20 | vs Bm. Villagarcía | 17:00 h na Sangriña.

1ª Autonómica | Copa Federación Grupo 2 | DESCANSO

2ª Div. Xuvenil | Copa Federación – Grupo 3 | DESCANSO

Benxamín | X.7 | DESCANSO

APRAZADO:

División de Honra Cadete | Copa Federación | X.3 | Bm. Pabellón | Venres 3 de maio ás 18 h, Oira (Ourense).

#ÉUnSentimento 

AXENDA | Fin de semana

[AXENDA 📅] Fin de semana con moito partido estrela✨, e non só o do equipo de Liga Guerreras Iberdrola, e con tres choques na O Inferno de A Sangriña:

VENRES:

Liga Guerreras Ibedrola | X.21 | vs Balonmano Castellon | 21 h, Pab. Mpal. Ciudad de Castellón, Teledeporte.

SÁBADO:

2ª Div. Xuvenil | Copa Federación – Grupo 3 | X.1 | vs Club Balonmano Porriño | Ás 10 horas no Pav. Mpal do Porriño as de Savic comezan unha nova aventura 🙌

2ª División Infantil | Grupo Sur Postos 1-6 | X.6 | vs Bm. Chapela | Ás 10 h na Sangriña.

2ª División Infantil Feminina | Copa Delegación Sur | X.5 | vs Asesoría Serfis Bm. Cañiza | Ás 11:15 h na Sangriña.

Alevín | X.6 | Postos 11-20 | vs Cangas B | 12:30 h na Sangriña.

DOMINGO:

1ª Autonómica | X.26 | vs Goldie Xiria | ás 12 h no Vila de Noia (Carballo). As de Daci Savic pechan a fase regular antes de afrontar a #CopaFederación e pelearán coas carballesas pola quinta praza.

Benxamín | X.6 | vs Base Pontevedra | Ás 12:40 na Xunqueira.

División de Honra Cadete | DESCANSO

#ÉUnSentimento 

AGENDA Fin de semana 12-13 de enero

[AGENDA 📆] Para que os vayáis organizando… 🤓 Os dejamos todos los compromisos del fin de semana por orden cronológico:

SÁBADO:

División de Honra Cadete | J.12 | vs S.D Teucro Clínica Veteris Saúde | 12 horas, Pab. Mpal. de los Deportes (Pontevedra).

2ª División Infantil Feminina | Grupo Sur 1 | J.9 | vs BM. Rasoeiro| 12:45 horas, Monte da Vila (Grove).

Liga Guerreras Iberdrola | J.12 | vs KH-7 Bm. Granollers | 20 horas, O Inferno de A Sangriña.

DOMINGO:

Benjamín | J.7 | vs Bm. Cañiza B | 10 horas, A Cañiza.

2ª División Infantil Feminina | Grupo Sur 1 | J.9 | vs Ribeiro | 10 horas, A Sangriña.

Alevín | J.9 | vs Bm. Luceros | 10:30 horas, O Gatañal (Cangas).

Benjamín | J.9 | vs Bm. Cañiza | 11 horas, A Cañiza.

Primera Autonómica | J. 14 | VS Bm. Tui | 11:30 horas, A Sangriña.

Juvenil | Vuelta Eliminatoria | vs UBL Lavadores | 18 horas | A Sangriña.

¡Os esperamos| #ÉUnSentimento