RESULTADOS | 27-28 de abril

[RESULTADOS 📅] Podería parecer que tivemos unha fin de semana descafeinada con tan só tres partidos… pero FIXEMOS TRIPLETE! 🤩

✅ 2ª División Infantil Feminina | Copa Delegación Sur | X.7 | Vitoria vs Porriño B por 12-22

✅ 2ª División Infantil | Grupo Sur Postos 1-6 | X.8 | Vitoria vs Bm. Carballal por 14-19

✅ Alevín | X.8 | Postos 11-20 | Vitoria vs Bm. Villagarcía por 2-1

1ª Autonómica | Copa Federación Grupo 2 | DESCANSO

2ª Div. Xuvenil | Copa Federación – Grupo 3 | DESCANSO

Benxamín | X.7 | DESCANSO

APRAZADO:

División de Honra Cadete | Copa Federación | X.3 | Bm. Pabellón | Venres 3 de maio ás 18 h, Oira (Ourense).

#ÉUnSentimento 💙

AXENDA | 27-28 de abril

[AXENDA 📅] Do Carballo Handball Fest… a retomar tódalas competicións de base, aínda que con moitos equipos sen partido unha vez que as fases regulares chegaron á súa fin. 

Temos un miniderbi e unha cita no O Inferno de A Sangriña ✌️✌️

SÁBADO:

2ª División Infantil Feminina | Copa Delegación Sur | X.7 | vs Porriño B | Ás 10 horas no Pav. Mpal. Porriño.

2ª División Infantil | Grupo Sur Postos 1-6 | X.8 | vs Bm. Carballal | Ás 11:15 h no Loureiro, Carballal – Vigo.

Alevín | X.8 | Postos 11-20 | vs Bm. Villagarcía | 17:00 h na Sangriña.

1ª Autonómica | Copa Federación Grupo 2 | DESCANSO

2ª Div. Xuvenil | Copa Federación – Grupo 3 | DESCANSO

Benxamín | X.7 | DESCANSO

APRAZADO:

División de Honra Cadete | Copa Federación | X.3 | Bm. Pabellón | Venres 3 de maio ás 18 h, Oira (Ourense).

#ÉUnSentimento 

RESULTADOS | 13-14 de abril

[RESULTADOS 📊 ] Aquí van os resultados da finde para dar a benvida a unha semana marcada polas vacacións da Semana Santa para a maioría dos nosos equipos e pola participación no Torneo Carballo Handball Festival doutros ✌️✌️

❌Benxamín | X.7 | Derrota vs Seis do Nadal por 2-6.

✅ Alevín | X.7 | Postos 11-20 | Vitoria vs Bm. Porriño por 0-4.

✅ 2ª División Infantil | Grupo Sur Postos 1-6 | X.7 | Vitoria vs Bm. Pabellón de Ourense por 17-24.

✅ 2ª División Infantil Feminina | Copa Delegación Sur | X.6 | Vitoria vs SAR Ledisson por 18-19.

❌ División de Honra Cadete | Copa Federación | X.2 | Derrota vs Soapel Bm. Lavadores por 34-24.

❌ 1ª Autonómica | Copa Federación Grupo 2 | X.1 | Derrota vs Bm. Pabellón de Ourense por 27-16.

❌ 2ª Div. Xuvenil | Copa Federación – Grupo 3 | 

DESCANSO

#ÉUnSentimento 

RESULTADOS

[RESULTADOS 📊] Fin de semana dura para os nosos equipos, que só colleitaron dúas vitorias.

✅Liga Guerreras Ibedrola | X.21 | Vitoria por 20-26 vs Balonmano Castellón

❌ 2ª Div. Xuvenil | Copa Federación – Grupo 3 | X.1 | Derrota por 36-21 (18-5, descanso) vs Club Balonmano Porriño

❌ 2ª División Infantil | Grupo Sur Postos 1-6 | X.6 | Derrota por 17-21 vs Bm. Chapela

❌ 2ª División Infantil Feminina | Copa Delegación Sur | X.5 | Derrota por 11-23 vs Asesoría Serfis Bm. Cañiza

❌ Alevín | X.6 | Postos 11-20 | vs Cangas B | Derrota por 1-3 vs Cangas B

❌ 1ª Autonómica | X.26 | Derrota por 22-19 vs Goldie Xiria

✅ Benxamín | X.6 | Vitoria por 0-4 vs Base Pontevedra

División de Honra Cadete | DESCANSO

#ÉUnSentimento